Вересень 1893 року в історії

Події вересня 1893 року в хронологічному порядку

15 вересня У Джерсі-Сіті (США) почала виходити газета «Свобода» — перше україномовне видання в США
27 вересня У Джерсі-Сіті почав видаватися перший український друкований орган — газета «Свобода»

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в вересні 1893 року

6 вересня Клер Лі Шеннолт — генерал-лейтенант ВПС США, командував «Літаючими тиграми», добровольчим авіаційним підрозділом під час Другої світової війни.
10 вересня Лосєв Олексій Федорович — відомий російський філософ і філолог, професор , доктор філологічних наук , політв'язень радянських концтаборів.
10 вересня Ел Сент-Джон — американський комедійний актор німого кіно, що починав на знаменитій студії Мака Сеннета «Keystone Film Company», де був партнером Роско Арбакла, Чарлі Чапліна, Мейбл Норманд, а пізніше знімався у фільмах з Бастером Кітоном і Гарольдом Ллойдом. У двадцяті роки Сент-Джон був також сценаристом і режисером у декількох фільмах зі своєю участю. У роки звукового кіно постійно грав характерні ролі у вестернах категорії Закінчив кар'єру відомим актором телевізійних серіалів. У загальній складності знявся в 346 фільмах, на жаль багато з яких втрачені
16 вересня Альберт Сент-Дьйорді — американський біохімік угорського походження, удостоєний в 1937 Нобелівської премії з фізіології та медицини за цикл робіт, присвячених біологічному окисненню.
18 вересня Артур Бенджамін — австралійський композитор, педагог і піаніст.
22 вересня Ліліан Гіш — американська акторка кіно і театру, зірка Голівуду, одна з найяскравіших кінодив XX століття.
25 вересня Островський Олександр Маркович — ― німецько-швейцарський математик, який народився в єврейській сім'ї в Україні.

Люди, що померли в вересні 1893 року

8 вересня Мішель Ленц — люксембурзький поет, автор слів до гімну Люксембургу «Ons Hémécht».