Жовтень 2012 року в історії

Події жовтня 2012 року в хронологічному порядку

26 жовтня Святкування першого дня любові до себе

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в жовтні 2012 року

1 жовтня Ерик Гобсбаум — британський історик-марксист. Автор термінів "довге дев`ятнадцяте сторіччя" та "коротке двадцяте сторіччя"
6 жовтня Шадлі Бенджедід — президент Алжиру з 1979 до 1992 року. Був усунутий від влади в результаті військового перевороту на початку громадянської війни в Алжирі
11 жовтня Гельмут Галлер — колишній німецький футболіст, півзахисник.
14 жовтня Спектер Арлен — американський політик. Сенатор США від штату Пенсильванія
15 жовтня Нородом Сіанук — Преах Бат Самдеть Преах Нородом Сіанук Варман - державний діяч Камбоджі, колишній наслідний принц, десять разів займав пост прем'єр-міністра, був королем у 1941-1955. Скинутий в результаті військового перевороту, який очолював Лон Нол. Сіанук створив альянс з Червоними кхмерами, які скинули Лон Нола в 1975 і на короткий час відновили Сіанука на посту прем'єр-міністра в 1975-76. Він був змушений виїхати в заслання. Повернувся в листопаду 1991 і очолив Верховну національну раду, нову коаліцію, в яку ввійшли представники всіх протиборчих сторін, глава держави з титулом Великий король Камбоджі, Великий глава Незалежності, територіальної цілісності та єдності кхмерів
20 жовтня Едвард Томас — американський лікар- трансплантолог, почесний професор Університету Вашингтона та Онкологічного дослідного центру Фреда Гатчінсона. Отримав Нобелівську премію з медицини в 1990 році разом з Джозефом Маррі «за відкриття, що стосуються трансплантації органів та клітин при лікуванні хвороб»
21 жовтня Джордж Макговерн — американський історик, політичний діяч, кандидат у президенти США від Демократичної партії.