Листопад 2012 року в історії

Події листопада 2012 року в хронологічному порядку

7 листопада Сталася стрілянина у Медведково
19 листопада В Україні набув чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в листопаді 2012 року

1 листопада Гає Ауленті — видатний італійський архітектор і дизайнер, автор низки відомих у світі проектів, пов'язаних з реконструкцією широко відомих музеїв, колишній президент Академії образотворчого мистецтва Брера в Мілані.
6 листопада Максим (Патріарх Болгарський) — болгарський православний релігійний діяч, Патріарх Болгарський і Митрополит Софійський з 4 липня 1971 по 6 листопада 2012 року.
9 листопада Нікольський Сергій Михайлович — російський математик, академік АН СРСР.
23 листопада Ларі Гегмен — американський актор, продюсер та режисер. Гегмен найвідоміший за свою роль Джей Ара Юїнга у популярному телесеріалі 1980-х років «Даллас», яка принесла йому чотири номінації на премію «Золотий глобус» і дві на «Еммі», а також за роль у ситкомі 1960-х років «Я мрію про Джинні». Син актриси Мері Мартін. 1981 року він отримав власну зірку на Голлівудській «Алеї слави»
25 листопада Ларс Германдер — шведський математик, який «зробив найбільший внесок у сучасну теорію лінійних диференціальних рівнянь в частинних похідних» , лауреат Філдсівської премії 1962 року і премії Вольфа 1988 року. Його Аналіз лінійних диференціальних операторів з частинними похідними I–IV вважається стандартною роботою з предмету лінійних диференціальних операторів з частинними похідними
25 листопада Хуан Переда — болівійський військовий та політичний діяч. Генерал авіації, президент країни 1978 року. Був висунутий кандидатом у президенти як довірена особа диктатора Гуго Бансера, однак після того, як результати виборів були анульовано, сам захопив владу. Був скинутий військовиками після 126 днів правління, та відійшов від політики
26 листопада Джозеф Маррі — американський хірург — трансплантолог, перший пересадив нирку людині. Отримав Нобелівську премію з медицини в 1990 році разом з Едуардом Томасом «за відкриття, що стосуються трансплантації органів та клітин при лікуванні хвороб»