Травень 1914 року в історії

Події травня 1914 року в хронологічному порядку

11 травня Переліт Київ—Гатчина (1277 км за 7 годин 45 хв. часу) П. Нестерова з механіком Г. Нелідовим на «Ньюпорі-IV»

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в травні 1914 року

8 травня Ромен Гарі — французький письменник.
15 травня Тенцинг Норгей — шерпський альпініст, першопідкорювач Евересту в 1953 році.
15 травня Турк Брода — канадський хокеїст-воротар українського походження, який усю хокейну кар'єру провів у складі «Торонто Мейпл-Ліфс» Національної хокейної ліги.
19 травня Макс Фердинанд Перуц — англійський біохімік австрійського походження, що спеціалізувався в області молекулярної біології і кристалографії, член Лондонського королівського товариства. Член Американської академії мистецтв і наук , член Австрійської академії наук і багатьох наукових товариств
22 травня Сан Ра — творчий псевдонім американського джазового музиканта та композитора Герман Пул Блаунт, відомого перш за все як керівник Sun Ra Arkestra. Сан Ра — важливе явище в історії музики XX ст. Самопроголошений іноплянетянин і творець власної неповторної мітолоґії, він виробив один з найбільш ориґінальних джазових стилів, що отримав назву «космічний джаз»
26 травня Френкі Меннінг — американський ліндіхоппер, хореограф і джазовий танцівник. Вважається одним із батьків сучасного лінді хопу. За роль у відродженні та розповсюдженні свінгової культури у 1990-ті та 2000-ні отримав титул «посол лінді хопу»
29 травня Рогач Іван Андрійович — заступник голови Організації Народної Оборони, член Головної Команди і військовий писар «Карпатської Січі», секретар Президента Волошина, член проводу ОУН, головний редактор тижневика «Українське слово».

Люди, що померли в травні 1914 року

6 травня Джон Кемпбелл — *8 червня 1845, Лондон, Англія † 5 червня 1914, 9-й Герцог Аргайл і 4-й Генерал-губернатор Канади.
28 травня Пауль Маузер — німецький інженер-зброяр і промисловець.