Березень 2002 року в історії

Події березня 2002 року в хронологічному порядку

6 березня Ен'я одержала нагороду World Music Award як найуспішніша виконавиця у світі
30 березня У королівській резиденції у Віндзорі внаслідок бронхіту у віці 101-го року померла Елізабет Анджела Марґеріт Боуз-Лайон — королева-матір — мати чинної англійської королеви Єлизавети II
31 березня Вибори у Верховну Раду України

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в березні 2002 року

9 березня Трубачов Олег Миколайович — російський мовознавець-славіст, родом з Сталінграду, член-кореспондент АН СРСР , академік.
11 березня Джеймс Тобін — американський економіст.
12 березня Ганс-Георг Гадамер — німецький філософ, один із найзначніших мислителів другої половини ХХ ст., відомий перед усім як засновник «філософської герменевтики».
12 березня Спірос Кіпріану — президент Кіпру з 3 вересня 1977 по 28 лютого 1988 року.
20 березня Хаттаб — польовий командир, один з керівників збройних сил Чеченської Республіки, які боролись за незалежність від Російської Федерації у 1995—2002, прихильник створення Чеченської ісламської держави.
24 березня Сезар Мільштейн — аргентинсько-британський вчений імунолог, лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицини 1984 року «за теорії щодо специфічності в розвитку і контролі імунної системи і відкриття принципу продукції моноклональних антитіл». Разом з Георгом Келером розробив техніку отримання моноклональних антитіл
30 березня Єлизавета Боуз-Лайон — дружина короля Георга VI і королева-консорт Сполученого Королівства у 1936–1952 як Королева Єлизавета , остання імператриця Індії , Лорд-Хранитель П'яти Гаваней.