Березень 1958 року в історії

Події березня 1958 року в хронологічному порядку

19 березня В Страсбурзі відкривається перше засідання Європарламенту

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в березні 1958 року

5 березня Безсонов Володимир Васильович — український футбольний тренер. У минулому — радянський футболіст. Майстер спорту міжнародного класу , Заслужений майстер спорту СРСР
10 березня Шерон Стоун — американська актриса, що має нагороди Золотий глобус та Еммі. Вона отримала міжнародну славу після участі в голлівудському блокбастері «Основний інстинкт». Номінувалась на премію «Оскар», як найкраща актриса в фільмі «Казино». Сьогодні одна з найкращих актрис в напрямі т.з. «інтелектуальної агресії»
14 березня Альбер II (князь Монако) — глава держави Монако з 6 квітня 2005, вступив на престол 12 липня 2005.
20 березня Голлі Гантер — американська акторка, родом зі штату Джорджія.
21 березня Ґері Олдмен — англійський кіноактор та кінорежисер. З початку 1990-х живе та працює у США
21 березня Колесніченко Вадим Васильович — український політик, агроном та юрист за освітою, у 2006-2014 народний депутат України, до 2014 заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, з 2014 року — громадянин Росії, член українофобської партії «Родіна». Відомий своєю неприязню до західних діалектів української мови. Експерти та частина українського суспільства вважає його українофобом. Сепаратист, сприяв анексії Криму Росією
23 березня Пекка Гаавісто — фінський політик, конфліктолог. Активіст руху Зелених

Люди, що померли в березні 1958 року

9 березня Вінтер Олександр Васильович — вчений в галузі енергетики, академік АН СРСР.
18 березня Машковський Степан Пилипович — радянський військовий льотчик-випробувач 1-го класу, Герой Радянського Союзу , в роки німецько-радянської війни командир авіаескадрильї 184-го винищувального авіаційного полку.
28 березня Вільям Генді — корнетист, вокаліст, композитор. Знаний, як автор і виконавець блюзів — прозваний «Батьком Блюзу»