Березень 1864 року в історії

Події березня 1864 року в хронологічному порядку

29 березня У Народному домі у Львові відбулася перша вистава першого в Галичині професійного українського театру (заснований товариством «Руська бесіда»)

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в березні 1864 року

4 березня Фельдман Валентин Августович — український архітектор і художник, педагог.
7 березня Василь (Липківський) — український релігійний діяч, церковний реформатор, проповідник, педагог, публіцист, письменник і перекладач, борець за автокефалію українського православ'я, творець і перший митрополит Київський і всієї України відродженої 1921 року Української Автокефальної Православної Церкви. У 1919–1927 рр. — останній настоятель та доглядач Софії Київської. За визначенням академіка Агатангела Кримського — «апостол українського релігійно-національного відродження»
12 березня Аліса Теґнер — шведська композиторка, педагог і органістка.
13 березня Огюстен Абель Ектор Левейє — французький священик та ботанік.
14 березня Марія Анна Саксен-Альтенбурзька — принцеса Саксен-Альтенбурзька, донька принца Моріца Саксен-Альтенбурзького та принцеси Саксен-Мейнінгенської Августи, дружина князя Георга цу Шаумбург-Ліппе.
25 березня Олексій фон Явленський — російський художник-експресіоніст, жив та працював у Німеччині. Входив до творчого об'єднання художників «Синій вершник»
30 березня Георг Кюкенталь — німецький ботанік, теолог та священик.

Люди, що померли в березні 1864 року

10 березня Максиміліан II (король Баварії) — король Баварії.
22 березня Кастусь Каліновський — національний герой Білорусі, Литви та Польщі, один з керівників польского національно-визвольного повстання 1863—1864 років; революціонер-демократ, публіцист, поет.
24 березня Карл-Ернст Клаус — німецько-російський хімік, ботанік та фармацевт, відомий своїм відкриттям рутенію.
28 березня Луїза Шарлотта Данська — данська принцеса з династії Ольденбургів, донька принца Данії Фредеріка та принцеси Мекленбург-Шверіну Софії Фредеріки, дружина принца Гессен-Кассельського Вільгельма.