Березень 1828 року в історії

Люди, що народилися в березні 1828 року

18 березня Рандал Вільям Крімер — англійський пацифіст і лейбористський лідер, лауреат Нобелівської премії миру.
20 березня Генрік Ібсен — норвезький драматург і поет, реалістичні і суперечливі п'єси якого революціонізували європейський театр.
20 березня Фрідріх Карл Прусський (1828—1885) — прусський принц з династії Гогенцоллернів, син принца Карла Прусського та Марії Саксен-Веймар-Ейзенахської, головнокомандувач прусської армії. Генерал-фельдмаршал Пруссії від 28 жовтня 1870 та Росії від 1872. Учасник першої та другої війни за Шлезвіг, австро-прусської та франко-прусської війон. Кавалер багатьох орденів
24 березня Лебединцев Феофан Гаврилович — педагог, історик, громадський і церковний діяч, літератор, журналіст. Основоположник української періодики. Засновник, видавець і перший редактор журналу «Киевская Старина»

Люди, що померли в березні 1828 року

20 березня Тимон Заборовський — польський письменник.
26 березня Морков Іраклій Іванович — граф, російський командир епохи наполеонівських війн. Генерал-лейтенант. Брат дипломата Аркадія Моркова та генерал-майора Миколи Моркова
31 березня Іда Анхальт-Бернбург-Шаумбург-Хоймська — принцеса Анхальт-Бернбург-Шаумбург-Хоймська з дому Асканіїв, донька князя Анхальт-Бернбург-Шаумбург-Хойму Віктора II та принцеси Нассау-Вайльбург Амалії, дружина наслідного принца Августа Ольденбурзького.