Червень 2006 року в історії

Події червня 2006 року в хронологічному порядку

3 червня Чорногорія проголосила незалежність
26 червня У Кельні відбувся матч 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу Україна — Швейцарія в якому в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:0 перемогла збірна України

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в червні 2006 року

6 червня Біллі Престон — американський клавішник. Протягом своєї музичної кар'єри він працював з такими виконавцями як Махалія Джексон, Нат Кінг Коул, Рей Чарльз, Сем Кук, Літл Річард, Боб Ділан, The Beatles, The Rolling Stones, Арета Франклін і Елтон Джон
7 червня Абу Мусаб аз-Заркаві — міжнародний терорист, йорданець за походженням, керівник створеної ним організації «Єдинобожність та джихадen» , підозрюється у зв'язках з міжнародною терористичною організацією «Аль-Каїда».
8 червня Колесса Микола Філаретович — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
12 червня Лігеті Дьордь — австрійський композитор угорського походження, внучатий племінник скрипаля Леопольда Ауера.
17 червня Абдул-Халім Садулаєв — 17 червня 2006 р., Аргун, Чечня — активний учасник чеченського національно-визвольного руху, голова Вищого Шаріатського суду ЧРІ, з 9 березня 2005 до 17 червня 2006 — Президент Чеченської республіки Ічкерія.
21 червня Джейрд Монті — американський військовослужбовець, сержант першого класу армії США, кавалер Медалі Пошани.
23 червня Аарон Спеллінг — американський телевізійний продюсер і режисер більш ніж 70 телесеріалів, 140 фільмів і театральних спектаклів, занесений до Книги Рекордів Гіннеса двічі — як найрезультативніший продюсер усіх часів та як власник найбільшого будинку в світі.