Червень 1867 року в історії

Події червня 1867 року в хронологічному порядку

20 червня Президент США Ендрю Джонсон оголосив про покупку Аляски

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в червні 1867 року

4 червня Карл Густав Маннергейм — барон, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії , фельдмаршал Фінляндії , з 1942 — маршал Фінляндії.
4 червня Бальмонт Костянтин Дмитрович — російський поет.
5 червня Макс Варбург — німецький фінансист єврейського походження. Директор гамбурзького банку «М.М. Варбург & Ко»
8 червня Френк Ллойд Райт — американський архітектор-новатор, творчість якого мала величезний вплив на розвиток західної архітектури в першій половині XX століття. Творець «органічної архітектури» і пропагандист відкритого плану
11 червня Шарль Фабрі — французький фізик. Найвідоміше відкриття Фабрі — інтерферометр Фабрі-Перо, здійснене в 1913 році. Завдяки цьому інструменту Фабрі також став одним із відкривачів озонового шару в стратосфері
17 червня Генрі Ловсон — австралійський поет та автор коротких оповідань.
28 червня Луїджі Піранделло — італійський письменник і драматург. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року «за творчу сміливість та винахідливість у відродженні драматургічного й сценічного мистецтва»

Люди, що померли в червні 1867 року

7 червня Афанасіос Мьяуліс — грецький політик, прем'єр-міністр.
19 червня Максиміліан I (імператор Мексики) — австрійський ерцгерцог з династії Габсбургів, віце-король Ломбардо-Венеціанського королівства у 1857—1859, імператор Мексики в 1864—1867 роках.
26 червня Максиміліан Антон Ламорал Турн-унд-Таксіс — принц з династії Турн-унд-Таксіс, син 6-го князя фон Турн-унд-Таксіс Максиміліана Карла та баронеси Вільгельміни Дьорнберг.