Червень 1864 року в історії

Події червня 1864 року в хронологічному порядку

12 червня Ерцгерцог Максиміліан, брат найяснішого цісаря Франца Йосифа І прибув до Мексики, де став імператором

Люди, що народилися в червні 1864 року

3 червня Ренсом Елі Олдс — американський винахідник і промисловець, конструктор першого комерційно вдалого американського автомобіля «Олдсмобіль».
13 червня Рудольф Челлен — юрист та державознавець, шведський вчений, що ввів у науку поняття «геополітика». Челлен — професор історії та політичних наук Гетеборзького і Уппсальского університетів. Він вивчав системи управління з метою виявлення шляхів створення сильної держави. Крім того, він брав активну участь у політиці, був членом парламенту
14 червня Алоїз Альцгеймер — німецький психіатр і невролог; опублікував масу статей.
17 червня Шахматов Олексій Олександрович — російський славіст-філолог, історик, основоположник історичного вивчення російської мови, давньоруського літописання і літератури, член Імператорського Православного Палестинського Товариства, академік Санкт-Петербурзької академії наук.
22 червня Герман Мінковський — німецький математик, що розробив геометричну теорію чисел і використав методи геометрії для розв'язку складних задач в області теорії чисел, математичної фізики і теорії відносності.
25 червня Вальтер Герман Нернст — нім. Walther Hermann Nernst, — німецький хімік, лауреат Нобелівської премії з хімії у 1920 році

Люди, що померли в червні 1864 року

1 червня Хун Сюцюань — очільник селянського руху тайпінів в Китаї.
23 червня Християн Людвіг Брем — німецький зоолог, орнітолог. Батько Брема Альфреда Едмунда