Червень 1862 року в історії

Події червня 1862 року в хронологічному порядку

1 червня Рабство в США заборонене на всій території країни
19 червня У США скасовано рабство
22 червня Царським наказом у Росії закрили недільні школи

Люди, що народилися в червні 1862 року

3 червня Колбасьєв Євген Вікторович — російський вчений, винахідник в галузі військово-морської справи, один з основоположників телефонії.
5 червня Альвар Гульстранд — шведський офтальмолог, лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицини в 1911 році.
6 червня Лапінський Михайло Микитович — український лікар-психіатр і невролог, один із засновників Київської школи неврологів, перший завідувач кафедри нервових хвороб медичного факультету Київського імператорського університету святого Володимира.
7 червня Філіп Едуард Антон фон Ленард — німецький фізик, автор багатьох видатних робіт в області фізики твердого тіла і атомної фізики. Лауреат Нобелівської премії з фізики в 1905 «за роботи з дослідження катодних променів». У 20-х роках XX століття став противником «теорії відносності» і пропагандистом з. «арійської фізики»
9 червня Герберт Бейкер — британський архітектор, найбільш відомий своїм внеском до південноафриканської архітектури, де він працював в період з 1892 по 1912 роки і, зокрема, спроектував Союзні Будівлі в Преторії. Також він, разом з Едвіном Лаченсом, зробив великий внесок у проектування Нью-Делі. Він похований у Вестмінстерському абатстві
10 червня Війтович Петро — український скульптор, який чимало прислужився місту Львову.
24 червня Максиміліан Марія Турн-унд-Таксіс — 7-й князь фон Турн-унд-Таксіс, син принца Турн-унд-Таксіс Максиміліана Антона Ламорала та принцеси Баварії Олени Віттельсбах.