Липень 1896 року в історії

Події липня 1896 року в хронологічному порядку

28 липня У Флориді засновано місто Маямі

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в липні 1896 року

3 липня Семенченко Кузьма Олександрович — радянський військовий діяч, генерал-майор танкових військ, Герой Радянського Союзу.
4 липня Кіпріанов Андрій Іванович — український радянський хімік, академік АН УРСР.
14 липня Буенавентура Дурруті — громадсько-політичний діяч Іспанії, ключова фігура анархістського руху до і в період громадянської війни в країні. Загинув під час оборони Мадрида
16 липня Трюгве Гальвдан Лі — норвезький політичний діяч, у період з 1946 по 1952 роки — 1-й вибраний Генеральний секретар ООН.
19 липня Арчибальд Кронін — шотландський письменник, знаний головним чином за романи із назвами «Цитадель» і «Ключі від Царства Небесного» , які згодом екранізувалися та номінувались на «Оскара». Символ др-а Фінлей, з оповідання Кроніна «Сільський лікар» англ. Country Doctor, започаткував серію історій, яких пізніше зібрано у «Пригодах чорного несесера», даючи основу і поштовх для телесеріалу BBC і радіосеріалу із назвою Dr Finlay's Casebook
28 липня Ріхард Гайдріх — німецький воєначальник, генерал парашутних військ повітряно-десантних військ Вермахту в роки Другої Світової війни 1939–1945, кавалер Лицарського хреста з Дубовим листям і Мечами.
31 липня Клоков Михайло Васильович — український ботанік, поет і літературний критик.

Люди, що померли в липні 1896 року

1 липня Гаррієт Бічер-Стоу — американська письменниця, борець за ліквідацію рабства.
13 липня Фрідріх Авґуст Кекуле фон Страдоніц — німецький вчений, хімік.