Січень 1874 року в історії

Події січня 1874 року в хронологічному порядку

2 січня Іспанські кортеси змусили президента Костелара піти у відставку

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в січні 1874 року

2 січня Біднов Василь Олексійович — український громадський і культурний діяч, історик української церкви, член Української Центральної Ради.
5 січня Джозеф Ерлангер — американський фізіолог, лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицини в 1944 у «за відкриття, що мають відношення до високодиференційованих функцій окремих нервових волокон».
9 січня Стів Блумер — англійський футболіст, нападник. По завершенні ігрової кар'єри — футбольний тренер
21 січня Вінцентій Вітос — пол. Wincenty Witos — польський політик, триразово прем'єр Польської Республіки
25 січня Вільям Сомерсет Моем — англійський письменник.
28 січня Мейєрхольд Всеволод Емільович — російський і радянський театральний режисер, актор, педагог, народний артист Республіки. Один із реформаторів театру. Розробник оригінальної системи фізичного вдосконалення актора — біомеханіки
29 січня Джон Девісон Рокфеллер (молодший) — американський філантроп і одна із ключових фігур в родині Рокфеллерів. Єдиний син із п'яти дітей бізнесмена і власника Standard Oil Джона Рокфеллера і батько п'яти братів Рокфеллер. Джона Рокфеллера зазвичай називають «молодшим», щоб відрізнити від його знаменитішого батька, відомого як Рокфеллер «старший»

Люди, що померли в січні 1874 року

14 січня Філіп Рейс — Йоган Філіп Рейс —— німецький фізик і винахідник, першим в 1860 році сконструював електричний телефон, який в його честь зараз називається телефоном Рейса. Вперше цей винахід було продемонстровано публіці 25 жовтня 1861
19 січня Август Генріх Гофман фон Фаллерслебен — німецький поет, германіст, автор більше 500 пісень.