Лютий 1941 року в історії

Події лютого 1941 року в хронологічному порядку

14 лютого Німецький крейсер «Адмірал Хіппер» завершив 14-денне плавання, в ході якого він затопив 64 кораблі союзників
21 лютого Іспанський уряд визнав, що на територію Іспанії вступили німецькі війська (офіційно — для допомоги в ліквідації наслідків урагану)

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в лютому 1941 року

7 лютого Леслі Лампорт — американський дослідник в галузі інформатики. Випускник з Вищої школи в Бронксі, отримав ступінь бакалавра математики в MIT 1960 р., та ступінь магістра 1963 і Ph.D. 1972 з математики в Університеті Брандейса. Його дисертація присвячена сингулярності в аналітичних диференціальних рівняннях з частинними похідними. Лампорт відомий, в першу чергу, за дослідження розподілених систем та як перший розробник системи LaTeX
8 лютого Нік Нолті — американський актор, триразовий номінант на премію «Оскар» , номінант на премію «Еммі» , лауреат премії «Золотий глобус».
11 лютого Авраам Гіршзон — ізраїльський політичний і державний діяч, депутат Кнесету 10, 13, 14, 15, 16 та 17 скликань, міністр туризму Ізраїлю , міністр зв'язку Ізраїлю , міністр фінансів Ізраїлю.
16 лютого Кім Чен Ір — голова Корейської Народно-Демократичної Республіки, генеральний секретар Трудової партії Кореї, Верховний Головнокомандувач Корейської народної армії, голова Державного Комітету оборони КНДР, син «великого вождя» Кім Ір Сена. На відміну від батька мав титул «Великий керівник» , раніше, до смерті батька — «Улюблений керівник». Його часто називали також «Полководцем»
19 лютого Девід Гросс — американський фізик, лауреат Нобелівської премії з фізикив 2004 «За відкриття асимптотичної свободи в теорії сильних взаємодій».
25 лютого П'єрлуїджі Чера — колишній італійський футболіст, півзахисник, ліберо.
27 лютого Педді Ешдаун — британський політик, лідер ліберальних демократів у 1988–1999, дипломат.

Люди, що померли в лютому 1941 року

5 лютого Ендрю Бартон Патерсон — австралійський поет, журналіст та письменник.
15 лютого Блонський Павло Петрович — російський радянський психолог і педагог українського походження, активний діяч народної освіти в СРСР.
19 лютого Еміліо Кьовенда — італійський ботанік та лікар.
20 лютого Жорж Мінне — бельгійський скульптор, художник і графік.
21 лютого Фредерік Бантинг — канадський фізіолог і лікар, один з відкривачів гормону інсуліну. Лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині в 1923 році. Бантинг є наймолодшим лауреатом Нобелівської премії в галузі фізіології і медицини
22 лютого Дейтон Кларенс Міллер — 22 лютого 1941, Клівленд — американський фізик, акустик, один з піонерів у використанні рентгенівських променів, прихильник теорії ефіру та абсолютного простору, противник теорії відносності Ейнштейна.