Лютий 1931 року в історії

Події лютого 1931 року в хронологічному порядку

1 лютого У Москві відбулися урочисте відкриття та перший знімальний день Центральної фабрики «Союзкіно» (тепер кіностудія «Мосфільм»)
6 лютого На екрани США вийшов фільм Чарлі Чапліна «Вогні великого міста»
9 лютого Російський співак Ф. Шаляпін відсудив 10 тис. франків у Радянського комерційного бюро в Парижі за піратське тиражування його пісень в СРСР
15 лютого Вийшов перший фільм про Дракулу

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в лютому 1931 року

1 лютого Єльцин Борис Миколайович — російський політичний діяч, президент Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки 1991, Перший президент Російської Федерації у 1991—1999.
1 лютого Яджуддін Ахмед — 13-й президент Бангладеш з 5 вересня 2002 по 12 лютого 2009.
4 лютого Ісабель Мартінес де Перон — президент Аргентини у 1974—1976 роках і перша жінка-президент у світі. Дружина Хуана Домінго Перона. 24 березня 1976 року була скинута внаслідок військового перевороту. З 1981 року живе в Іспанії
8 лютого Джеймс Дін — американський кіноактор.
9 лютого Йозеф Масопуст — чехословацький футболіст, півзахисник. По завершенні ігрової кар'єри — футбольний тренер
9 лютого Томас Бернгард — австрійський письменник та драматург.
18 лютого Тоні Моррісон — американська письменниця, лауреат Нобелівської премії з літератури 1993 року як авторка, «що у своїх наповнених мріями і поезією романах пожвавила важливий аспект американської реальності». Лауреат Пулітцерівська премія з художньої літератури за 1988 рік, за роман «Улюблена»

Люди, що померли в лютому 1931 року

5 лютого Атанасіос Евтаксіас — грецький політик, член Грецького парламенту, міністр і прем'єр-міністр Греції впродовж кількох місяців 1926 року.
6 лютого Мотілал Неру — індійський політичний діяч, борець за незалежність.
9 лютого Мамед Гасан Гаджинський — азербайджанський державний і політичний діяч, займав пости міністра закордонних справ , фінансів та внутрішніх справ в уряді Азербайджанської Демократичної Республіки.
11 лютого Чарлз Алджернон Парсонс — англійський інженер, промисловець, винахідник багатоступінчастої реактивної парової турбіни, модифікації якої застосовують в сучасній енергетиці.
18 лютого Кареєв Микола Іванович — російський історик. Член-кореспондент Російської академії наук. Почесний член Академії наук СРСР. Батько дитячої письменниці Олени Миколаївни Верейської
26 лютого Отто Валлах — німецький хімік-органік, лауреат Нобелівської премії з хімії 1910 року.