Лютий 1929 року в історії

Події лютого 1929 року в хронологічному порядку

6 лютого ВУЦВК і РНК УСРР ухвалили постанову про авторське право
8 лютого У Ленінграді заарештували майбутнього академіка (тоді ще студента) Дмитра Ліхачова (засуджений на 5 років і відправлений на Соловки)
9 лютого У Москві розпочався перший тиждень української літератури
11 лютого Між урядом Італії в особі Беніто Муссоліні й Папою Римським Пієм XI були підписані Латеранські угоди, згідно з якими Ватикан був проголошений суверенною державою, що діє на основі теократії

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в лютому 1929 року

5 лютого Фред Зіновац — австрійський державний і політичний діяч.
10 лютого Джеррі Голдсміт — американський композитор і диригент, автор музики до більш ніж 250 телевізійних постановок та кінострічок.
15 лютого Грем Гілл — британський автогонщик, дворазовий чемпіон світу з автоперегонів у класі Формула-1 та володар International Trophy британського автоклубу, переможець перегонів на витривалість 24 години Ле-Ману та гонки 500 миль Індіанаполісу ; засновник команди Формули-1 «Embassy Hill».
17 лютого Алехандро Ходоровський — чилійсько-французький режисер, сценарист, актор та письменник. Відомий своїми авангардними фільмами
23 лютого Алексій II — єпископ Російської Православної Церкви; з 10 червня 1990 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської Православної Церкви. Дійсний член Російської академії освіти
27 лютого Джалма Сантус — бразильський футболіст, захисник. Член ФІФА 100
28 лютого Френк Гері — канадсько-американський архітектор, відомий апологет постмодернізму й деконструктивізму в архітектурі; лауреат Прітцкерівської премії.

Люди, що померли в лютому 1929 року

9 лютого Брукман Марк Борисович — народився 18 березня 1884 в Бешенковичах Лепельського повіту — помер 9 лютого 1929 року в Полтаві — український і російський живописець-портретист та плакатист, Герой праці.
14 лютого Томас Берк — американський легкоатлет, дворазовий олімпійський чемпіон з бігу.
23 лютого Мерседес Єллінек — дочка австрійського підприємця чеського походження Еміля Єллінека, за прізвиськом якої отримала назву автомобілька марка «Мерседес».
28 лютого Клеменс фон Пірке — австрійський педіатр; запропонував діагностичний тест на туберкульоз та вигадав слово та поняття алергії.