Лютий 1917 року в історії

Події лютого 1917 року в хронологічному порядку

13 лютого В Англії уряд дозволив жінкам бути водіями таксі
21 лютого Англійський пароплав «Менді» (SS Mendi) затонув після зіткнення в тумані з пароплавом «Дарро» (SS Darro). Загинуло 646 осіб

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в лютому 1917 року

6 лютого Жа Жа Габор — відома після дев'ятого шлюбу як Сарі Принц фон Ангальт , нар. 6 лютого 1917 — американська актриса і світська дама угорського походження. Правильніше, за правилами угорської мови — За За Ґабор, як і писалося в титрах дубльованого фільму «Серенада великого кохання»
11 лютого Сідні Шелдон — американський письменник, лауреат премії «Оскар». Його робота на телебаченні склала майже 20-річний період, протягом яких він створив «Шоу Петті Дьюк» , «Я мрію про Джинні» і «Від Харта до Харта» , але він став знаменитим після того, як йому виповнилось 50, і написав романи-бестселери, такі як «Майстер гри» , «Інша сторона півночі» і «Лють ангелів»
14 лютого Герберт Аарон Гауптман — американський математик, лауреат Нобелівської премії з хімії 1985 року «за видатні досягнення в розробці прямого методу розшифровки структур», яку він розділив зі своїм багаторічним колегою Джеромом Карлі.
19 лютого Карсон Маккалерс — американська письменниця.
21 лютого Отто Кіттель — німецький військовий льотчик-ас за часів Третього Рейху, обер-лейтенант Люфтваффе. Кавалер Лицарського хреста Залізного хреста з Дубовим листям‎ та мечами
25 лютого Ентоні Берджес — англійський письменник, композитор і літературний критик.
27 лютого Джон Конналлі — американський політик, міністр військово-морських сил США , міністр фінансів США , в 1963–1969 роках — губернатор Техасу.

Люди, що померли в лютому 1917 року

9 лютого Аурел Поповічі — австро-угорський юрист та політик, за національністю — румун. Разом з іншими інтелектуалами із Румунської народної партії підписав Трансильванський меморандум, звернений до керівництва імперії із закликом надати рівні права румунам та угорцям в Семигороді, а також припинити переслідування та спрби мадяризації
10 лютого Джон Вільям Вотергаус — англійський художник, творчість якого відносять до пізньої стадії прерафаелітизму.
16 лютого Октав Мірбо — французький письменник, публіцист, романіст й драматург.
18 лютого Алексеєнко Михайло Мартинович — український вчений. Ректор Харківського університету
23 лютого Жан Гастон Дарбу — французький математик. Відомий завдяки своїм результатам в математичному аналізі і диференціальній геометрії. Дарбу був біографом Анрі Пуанкаре і співвидавцем при публікації робіт Фур'є і Лагранжа
25 лютого Бутовський Олексій Дмитрович — один із засновників та член МОК, генерал-лейтенант РІА, викладач Полтавського кадетського корпусу та спортивний функціонер.
25 лютого Забіла Пармен Петрович — український скульптор, академік Імператорської Санкт-Петербурзької академії мистецтв.