Лютий 1890 року в історії

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в лютому 1890 року

3 лютого Богатирьов Семен Семенович — український і російський музикознавець, композитор і педагог.
6 лютого Корецький Володимир Михайлович — український радянський юрист-міжнародник, спеціаліст у галузі міжнародного приватного права та загальної історії держави та права, академік АН УРСР. У 1949–1951 роках член Комісії міжнародного права. З 1949 року очолював створений у Київі Сектор держави та права АН УРСР, а після перетворення у 1969 році Сектора в Інститут держави та права АН УРСР був директором Інституту до 1974 року. Входив до складу радянських делегацій на сесіях Генеральної Асамблеї ООН у 1946, 1947 та 1949 роках від УРСР; брав участь у праці ряду міжнародних конференцій та комісій ООН. Був членом Постійної палати третейського суду , у 1961–1970 роках член Міжнародного суду ООН. Удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці. Нагороджений орденом Леніна та орденом Трудового Червоного Прапора
9 лютого Якобус Ауд — нідерландський архітектор і теоретик архітектури, один з головних зачинателів і представників функціоналізму в архітектурі.
9 лютого Хуліо Альварес Дель Вайо — іспанський політичний діяч, дипломат і публіцист. Соціаліст
10 лютого Фанні Каплан — учасниця російського революційного руху, відома, головним чином, як виконавець замаху на життя Леніна.
17 лютого Рональд Фішер — англійський статистик, біолог-еволюціоніст та генетик. Річард Докінз назвав його «найвеличнішим послідовником Дарвіна»
27 лютого Вальтер Крюгер (обергрупенфюрер СС) — німецький воєначальник часів Третього Рейху, обергрупенфюрер СС та генерал військ СС. Кавалер Лицарського хреста з дубовим листям та мечами

Люди, що померли в лютому 1890 року

3 лютого Христофор Бейс-Баллот — нідерландський метеоролог і фізик, професор Утрехтського університету, іноземний член-кореспондент Петербурзької АН.
18 лютого Андраші Дюла (старший) — угорський державний діяч, граф.