Грудень 2009 року в історії

Події грудня 2009 року в хронологічному порядку

1 грудня У Львові запустили Львівський міський рейковий автобус
7 грудня В США вийшла The Legend of Zelda: Spirit Tracks для Nintendo DS
14 грудня В центрі Стокгольма відбувся запуск в експлуатацію першої у світі мобільної мережі на базі технології Long Term Evolution
15 грудня Відбувся перший випробувальний політ новітнього літака Boeing 787 Dreamliner
31 грудня У Литві зупинили Ігналінську атомну електростанцію, що працювала з 1983 року

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в грудні 2009 року

4 грудня Тихонов В'ячеслав Васильович — видатний радянський і російський актор. Народний артист СРСР. Герой Соціалістичної Праці. Лауреат Державної премії СРСР. Лауреат Державної премії Росії за роль Ісаєва-Штірліца у серіалі «Сімнадцять миттєвостей весни». Лауреат Ленінської премії за роль Івана Івановича у фільмі «Білий Бім Чорне вухо». Лауреат Державної премії України ім. Г. Шевченка за читання дикторського тексту у фільмі «Відродження»
13 грудня Пол Самуельсон — американський економіст.
16 грудня Гайдар Єгор Тимурович — російский державний діяч і економіст. Один з ідеологів і керівників ринкових реформ початку 1990-х у Росії, які отримали назву «Шокова терапія». Директор Інституту економіки перехідного періоду
17 грудня Дженніфер Джонс — уроджена Філіс Флора Айлі — американська актриса, лауреат премії «Оскар», а також перша актриса, нагороджена премією «Золотий глобус».
20 грудня Бріттані Мерфі — американська акторка, співачка і продюсер.
21 грудня Едвін Кребс — американський біохімік, лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицини 1992 рік «за відкриття, що стосуються оборотного білкового фосфорилювання як механізму біологічної регуляції».
30 грудня Абдуррахман Вахід — Президент Індонезії в 1999—2001 роках.