Серпень 1959 року в історії

Події серпня 1959 року в хронологічному порядку

11 серпня У Москві відкрито міжнародний аеропорт Шереметьєво
12 серпня В СРСР дозволили продавати в кредит товари довгострокового користування
27 серпня У СРСР прийнята постанова про нагородження випускників шкіл медалями

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в серпні 1959 року

1 серпня Джо Елліотт — вокаліст гурту Def Leppard.
3 серпня Танака Коїті — японський науковець, інженер, біохімік. Народився у префектура Тояма. Не маючи наукового ступеню, винайшов спосіб кількісного аналізу біополімерів, за що отримав Нобелівську премію з хімії 2002 року спільно з Джоном Фенном та Куртом Вютріхом «за розробку методів ідентифікації та аналізу структур біологічних макромолекул». Того ж року нагороджений Орденом культури від японського уряду
5 серпня Антон Штястний — чехословацький та словацький хокеїст, лівий нападник.
11 серпня Густаво Сераті — аргентинський рок-музикант, співак і автор пісень, композитор, продюсер. У минулому лідер гурту Soda Stereo. Вважається одним з найвизначніших представників латиноамериканського року. Володар численних премій Grammy Latino, MTV, Gardel
13 серпня Томас Равеллі — колишній шведський футболіст , який утримує рекорд збірної за кількістю зіграних за неї матчів.
14 серпня Меджик Джонсон — американський професійний баскетболіст, олімпійський чемпіон. Протягом усієї кар'єри виступав за клуб «Лос-Анджелес Лейкерс» на позиції розігруючого захисника. 5-разовий чемпіон НБА , 3-разовий MVP сезону , 12-разовий учасник матчу всіх зірок, 10 разів входив до символічних збірних за підсумками сезону. Двічі визнавався найціннішим гравцем матчу всіх зірок НБА в 1990 і 1992 роках. Олімпійський чемпіон 1992 року
27 серпня Герхард Бергер — австрійський підприємець та колишній автогонщик. Виступав у перегонах Формули-1 з 1984 по 1997 рік. Найвищий результат у чемпіонаті — 3-є місце у 1988 і 1994 роках. Колишній керівник програми «БМВ» у Формулі-1, колишній співвласник команди «Scuderia Toro Rosso»

Люди, що померли в серпні 1959 року

1 серпня Франсіс де Міомандр — французький письменник, перекладач і критик, лауреат Ґонкурівської премії за роман «По воді писано».
8 серпня Альберт Наматьїра — австралійський живописець.
16 серпня Ванда Ландовська — польска піаністка і клавесинистка, музичний педагог, що відіграла ключову роль у відродженні клавесина в XX столітті.
28 серпня Богуслав Мартіну — чеський композитор XX століття, який пройшов шлях від імпресіонізму через неокласицизм і вплив джазу до власного музичного стилю.
28 серпня Рафал Лемкін — науковець-правник єврейського походження, фундатор дослідження геноциду; відомий, перш за все, своїми дослідженнями з історії трагедій вірменів і євреїв та запровадженням уперше слова геноцид, як правового поняття, офіційну розробку якого здійснив.