Серпень 1913 року в історії

Події серпня 1913 року в хронологічному порядку

27 серпня О 18 годині 10 хвилин Нестеров на літаку «Ньєпор»-IV піднявся над київським Сирецьким військовим літовищем і на висоті 600 метрів уперше в світі здійснив знамениту «мертву петлю», що згодом стала називатися «петлею Нестерова»

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в серпні 1913 року

10 серпня Вольфганг Пауль — німецький фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики в 1989 році «за розробку методу втримання одиночних іонів». Другу половину премії отримав Норман Рамзей «за винахід методу роздільних коливальних полів і його використання у водневому мазері та інших атомних годинниках»
13 серпня Макаріос III — предстоятель автокефальної Кіпрської православної церкви , обраний першим Президентом Кіпру.
16 серпня Менахем Бегін — політичний діяч Ізраїлю, сьомий прем'єр-міністр Ізраїлю від червня 1977 до 1983, лауреат Нобелівської премії миру.
20 серпня Роджер Сперрі — нейропсихолог, професор психобіології, що отримав в 1981 році разом з Девідом Х'юбелом та Торстеном Візелом Нобелівську премію з фізіології і медицині «за відкриття, що стосуються функціональної спеціалізації півкуль головного мозку».
20 серпня Гельфанд Ізраїль Мойсейович — єврейський радянський математик, біолог, педагог і організатор математичної освіти.
30 серпня Річард Стоун — англійський економіст і статист, лауреат Нобелівської премії з економіки 1984 року, присудженої за розроблення систем національного рахівництва. Президент Економетричного товариства
31 серпня Бернард Лавелл — англійський астроном, член Лондонського королівського товариства.

Люди, що померли в серпні 1913 року

20 серпня Карл Людвіг фон Бар — німецький правознавець-криміналіст, професор кримінального права Гетінгенського та низки інших німецьких університетів.
22 серпня Яблоновський Александер Валеріан — † 22 серпня 1913, Куяльницький лиман біля Одеси — польський історик й етнограф.
23 серпня Усатов Дмитро Андрійович — російський артист опери , концертний співак, антрепренер і вокальний педагог. Чоловік співачки П. Тереніної
26 серпня Каменський Федір Федорович — російський скульптор.