Серпень 1894 року в історії

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в серпні 1894 року

2 серпня Курт Бакеберг — німецький колекціонер кактусів, мандрівник , експерт і систематик кактусів, автор найбільшої монографії про них в 6-ти томах.
4 серпня Карлус Луз — бразильський державний діяч, адвокат, тимчасово виконував обов'язки президента з 8 до 11 листопада 1955 року.
10 серпня Ісаков Іван Степанович — радянський військово-морський діяч, флотоводець, Адмірал Флоту Радянського Союзу , Герой Радянського Союзу , начальник Головного штабу Військово-Морського Флоту СРСР.
13 серпня Пауль Блобель — німецький офіцер СС, який будучи командиром зондеркоманди айнзатцгруп відіграв основну роль у страті радянських євреїв. Зокрема, Блобель відповідальний за організацію масових страт в Бабиному Яру, коли підпорядковані йому підрозділи знищили близько 33 тисячі євреїв за два дні. Як командир зондеркоманди 1005 він відіграв основну роль в спробах приховати цей, та подібні до нього, злочини. Після війни був засуджений під час Процесу про айнзацгрупи до смертної кари і повішений в 1951 році
14 серпня Пуркаєв Максим Олексійович — воєначальник, генерал армії, командувач військами фронту в роки Другої світової війни. Національність - ерзя
28 серпня Карл Бем — австрійський диригент, учень Євсевія Мандичевського.
29 серпня Довженко Олександр Петрович — український та радянський письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.

Люди, що померли в серпні 1894 року

11 серпня Влодзімеж Висоцький — польський поет, фотограф-художник.