Квітень 1937 року в історії

Події квітня 1937 року в хронологічному порядку

1 квітня Бірма відділилась від Індії
12 квітня Сер Френк Уіттл випробував перший повітряно-реактивний двигун в Раґбі, Англія
19 квітня В Іспанії створений блок крайніх правих сил на чолі з генералом Франко
22 квітня Прийняли ухвалу про Державний герб Української Радянської Соціалістичної Республіки
26 квітня Без будь-якого попередження німецькі літаки з «Легіону Кондор», надісланого Адольфом Гітлером на допомогу націоналістичним силам генерала Франсіско Франко, провели тригодинне бомбардування баскського міста Ґерніка (Північна Іспанія)
28 квітня В СРСР Раднарком прийняв рішення про 3-й п'ятирічний план
28 квітня В СРСР арештований активіст Комінтерну, колишній лідер німецької компартії Х. Нейманн

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в квітні 1937 року

5 квітня Колін Лютер Павелл — генерал Збройних сил США, державний секретар США під час першого терміну президента Джорджа Вокера Буша. У 1989-93 голова Об'єднаного комітету начальників штабів. Ветеран війни у В'єтнамі. У 1987-89 — радник з національної безпеки в адміністрації Президента Рональда Рейгана. У 1991 брав участь у війні у Перській затоці
6 квітня Біллі Ді Вільямс — американський актор, художник, співак і письменник. Відомий виконанням ролі Лендо Калріссіана у фільмах «Зоряні війни. Епізод V: Імперія завдає удару у відповідь» та «Епізод VI: Повернення джедая»
10 квітня Ахмадуліна Белла Ахатівна — російська поетеса, перекладач.
17 квітня Фердинанд Пієх — австро-німецький автомобільний промисловець; інженер-конструктор, менеджер та мажоритарний акціонер. Голова наглядової ради концернів Volkswagen AG та MAN. Член автопромислової династії Порше , має австрійське громадянство
20 квітня Джордж Такеї — американський актор. Найбільш відомий роллю Хікару Сулу в епопеї «Зоряний шлях»
22 квітня Джек Ніколсон — американський кіноактор, режисер, продюсер, сценарист, який здобув всесвітнє визнання виконанням ролей невротичних персонажів.
28 квітня Саддам Хусейн — іракський диктатор, президент Іраку.

Люди, що померли в квітні 1937 року

9 квітня Фрідріх Бедекер — німецький ботанік, колекціонер кактусів, мандрівник кінця XIX — початку ХХ століття.
12 квітня Глазенап Сергій Павлович — російський і радянський астроном, почесний член АН СРСР.
13 квітня Ільф Ілля Арнольдович — радянський письменник, гуморист, фейлетоніст. У співавторстві з Євгеном Петровим написав кілька книг, найвідоміші з яких «Дванадцять стільців» і «Золоте теля»
22 квітня Адамович Йосип Олександрович — радянський державний і партійний діяч. Один з керівників боротьби за радянську владу в Білорусі, член ВЦВК СРСР. У 1924–1927 роках був головою Ради народних комісарів Білоруської РСР
27 квітня Антоніо Ґрамші — італійський революціонер, теоретик марксизму, засновник і керівник Італійської комуністичної партії.