Квітень 1923 року в історії

Події квітня 1923 року в хронологічному порядку

13 квітня Відбулося урочисте відкриття в Лондоні стадіону Уемблі
15 квітня Почалося масове виробництво інсуліну для лікування діабету
18 квітня У СРСР створене товариство «Динамо»
23 квітня Наскочив на скелю і затонув португальський пароплав «Моссамедес», 220 осіб загинули
25 квітня Відкрився XII з'їзд РКП(б)
26 квітня Принц Йоркський Альберт одружився з Єлизаветі Боус-Лайон, нині англійській королеві-матері
28 квітня У Лондоні відкритий стадіон «Вемблі»

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в квітні 1923 року

7 квітня Нікулін Микола Миколайович — радянський та російський мистецтвознавець, провідний науковий співробітник та член Вченої ради Державного Ермітажу, спеціалізувався на західноєвропейському мистецтві, зокрема Північному Відродженні та живопису Нідерландів.
12 квітня Енн Міллер — американська акторка і танцівниця.
17 квітня Ліндсі Андерсон — англійський режисер театру й кіно, ініціатор та учасник руху кінодокументалістів Free cinema , пізніше кінематографічної течії, пов'язаної з літературним авангардом. Документальні й художні фільми, постановки в англійських і закордонних театрах
22 квітня Аарон Спеллінг — американський телевізійний продюсер і режисер більш ніж 70 телесеріалів, 140 фільмів і театральних спектаклів, занесений до Книги Рекордів Гіннеса двічі — як найрезультативніший продюсер усіх часів та як власник найбільшого будинку в світі.
23 квітня Райнгарт Козеллек — нім. Reinhart Koselleck; 23 квітня 1923, Герліц — 3 лютого 2006, Бад-Ейнгаузен у Північному Рейні-Вестфалії — німецький історик та теоретик історичної науки. Основоположник впливового в історіографії напряму — історії понять
25 квітня Альберт Кінг — американський блюзовий гітарист, співак, композитор, автор пісень, продюсер.
29 квітня Ірвін Кершнер — американський кінорежисер, серед найвідоміших робіт якого друга частина «Зоряних воєн» і один з найвдаліших фільмів, неофіційна екранізація "бондіани", "Ніколи не кажи Ніколи" з Шоном Коннері.

Люди, що померли в квітні 1923 року

4 квітня Джон Венн — англійський логік и філософ. Він відомий тим, що запровадив діаграми Венна, які використовуються в багатьох областях, таких як теорія множин, теорія ймовірностей, логіка, статистика й інформатика
4 квітня Мартов Юлій Осипович — російський політичний діяч, публіцист, учасник революційного руху, засновник меншовизму.
5 квітня Джордж Карнарвон — британський єгиптолог, керівник експедиції, в ході якої Говард Картер знайшов гробницю Тутанхамона.
24 квітня Аленич Олександр Андріанович — український фізик, астроном.