Квітень 1893 року в історії

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в квітні 1893 року

3 квітня Леслі Говард — британський актор кіно та театру, продюсер та режисер. Був популярним у 1930-х роках. Лауреат премії Венеціанського кінофестивалю. Найбільш відомі такі фільми за участю Говарда: «Берклі-сквер» , «Алий первоцвіт» , «Пігмаліон». Сучасному поколінню відомий завдяки виконанню ролі Ешлі Уілкса у фільмі «Віднесені вітром»
9 квітня Мері Пікфорд — відома американська актриса театру та кіно, ірландка за походженням. Виконавиця ролей дівчат-підлітків у мелодраматичних та трагікомічних фільмах. Організтор власної фірми «Пікфорд філм корпорейшен» , співвласник фірми «Юнайтид Артістс» , продюсер, один з організаторів Фонду допомоги похилим кінопрацівникам. Автор книги мемуарів «Сонячне світло та тінь»
11 квітня Дін Ачесон — американський політик, працював на посту державного секретаря США в адміністрації президента Трумена.
20 квітня Жуан Міро — каталонський художник, скульптор та графік. Один з найвідоміших митців-сюрреалістів
20 квітня Гарольд Ллойд — відомий американський комедійний кіноактор, один з найкращих коміків німого кіно. Ллойд знявся приблизно в 200 гумористичних фільмах, і німих і звукових, між 1913 і 1947 роками. Хоча окремі фільми Ллойда були в середньому не настільки комерційно успішні, як фільми Чарлі Чапліна, він їх встиг зробити набагато більше , і вони принесли більше грошей в цілому. Співзасновник кінокомпанії «Роуч-Ллойд»
29 квітня Гарольд Клейтон Юрі — американський хімік, геохімік і фізикохімік, член Національної АН США. Виявив хімічний ізотоп дейтерій у 1931 році, і за цю роботу в 1934 році був удостоєний Нобелівської премії з хімії
30 квітня Йоахім фон Ріббентроп — міністр закордонних справ Німеччини , радник Адольфа Гітлера з зовнішньої політики.

Люди, що померли в квітні 1893 року

4 квітня Альфонс Декандоль — None
18 квітня Анна Білінська-Богданович — художниця українського походження. Образотворчому мистецтву навчалася у В'ятці, Варшаві та Парижі. Більшість свого короткого дорослого життя Білінська провела у Франції, де створила основну частину своїх картин, у тому числі всесвітньовідомі: «Автопортрет» та «Негритянка». Померла у Варшаві, куди, щойно вийшовши заміж, переїхала з чоловіком. Феномен творчості Анни дуже влучно охарактеризував її чоловік у вступному слові до книги про неї: