1992 рік в історії

Події 1992 року в хронологічному порядку

1 січня Республіка Ірак визнала незалежність України
2 січня Еквадор, Ефіопія, Лаос, Панама, Греція визнали незалежність України
2 січня Припинилися повноваження народних депутатів СРСР
3 січня Україна встановила дипломатичні стосунки з США
3 січня Єгипет, Сінгапур, Непал, Малайзія визнали незалежність України
4 січня Україна встановила дипломатичні відносини з Польщею, Естонією та Китаєм
4 січня Албанія та Узбекистан визнали незалежність України

Топ 7 найвідоміших людей, що народилися в 1992 році

5 лютого Неймар — бразильський футболіст. Нападник збірної Бразилії та іспанської «Барселони». 9 січня 2012 року отримав нагороду імені Ференца Пушкаша за найкращий гол, забитий 2011 року
11 лютого Тейлор Лотнер — американский актор, став відомим завдяки фільмам вампірської саги «Сутінки», де зіграв Джейкоба Блека, «День Святого Валентина» , "Погоня".
3 червня Маріо Гетце — німецький футболіст. Атакувальний півзахисник збірної Німеччини та мюнхенської «Баварії»
22 липня Селена Гомес — американська акторка, співачка, посол доброї волі ЮНІСЕФ.
20 серпня Демі Ловато — американська актриса і співачка. Вона отримала популярність завдяки ролі Мітчи Торрес у фільмі компанії «Дісней» «Рок в літньому таборі» і «Рок в літньому таборі 2». Також вона грала головну роль в серіалі каналу Дісней «Дайте Санні шанс». У 2009 році Демі зіграла головну роль у фільмі «Програма захисту принцес». Також вона зіграла невелику роль у серіалі «Барні і друзі». Як співачка, Демі випустила альбом Don't Forget 23 вересня 2008 року. Він зайняв друге місце в списку Billboard 200. В перший тиждень було продано 89 000 копій. Після цього було продано біля 473 000 пластинок. В інтерв'ю Ловато сказала, що альбом було записано за 10 днів, вийшов другий її альбом Here We Go Again. В перший тиждень було продано 108 000 копій, альбом зайняв перше місце в Billboard 200
27 жовтня Стефан Ель-Шаараві — італійський футболіст.
23 листопада Майлі Сайрус — американська поп-співачка та кіноакторка, дочка американської кантрі-зірки Біллі Рея Сайруса.

Топ 7 найвідоміших людей, що померли в 1992 році

9 березня Менахем Бегін — політичний діяч Ізраїлю, сьомий прем'єр-міністр Ізраїлю від червня 1977 до 1983, лауреат Нобелівської премії миру.
23 березня Фрідріх фон Гайєк — австрійський економіст та представник Австрійської школи економіки, послідовний захисник ідеалів економічної свободи, опонент Джона Мейнарда Кейнса, переконаний критик соціалізму, лауреат Нобелівської премії з економіки 1974 р.
6 квітня Айзек Азімов — американський письменник, професор біохімії Бостонського університету, популяризатор науки, один з найвідоміших майстрів наукової фантастики.
23 квітня Сатьяджит Рай — бенгальський індійський режисер кіно.
6 травня Марлен Дітріх — нім. Marlene Dietrich, — німецька актриса та співачка
28 червня Таль Михайло Нехемійович — радянський шахіст. Восьмий чемпіон світу з шахів. 6-разовий чемпіон СРСР. Шаховий журналіст, головний редактор латиського журналу «Шахс» у 1960—1970 роках
8 жовтня Віллі Брандт — німецький та європейський політик — соціал-демократ, державний діяч, лауреат Нобелівської премії миру.