Люди, що померли в 1814 році

27 січня Йоганн Готліб Фіхте — німецький філософ, представник німецької класичної філософії.
1 лютого Бантиш-Каменський Микола Миколайович — український історик, археограф, бібліограф.
14 лютого Тихорський Хома Трохимович — лікар, почесний академік Петербурзької Академії Наук.
26 березня Жозеф Гійотен — французький лікар, політик, депутат французької Національної Асамблеї.
1 квітня Ферраріс Йозеф — або Йозеф Іоган фон Ферраріс - австрійський фельдмаршал, віце-президент придворної військової ради, картограф, граф.
15 травня Акімов Іван Якимович — російський художник, представник класицизму.
15 травня Моріц Клінгспор — шведський воєначальник, фельдмаршал.
30 липня Нахімов Яким Миколайович — російськомовний поет-сатирик Харківщини.
8 серпня Антін (Ангелович) — український релігійний діяч, освітній і політичний діяч, ректор Львівського університету. Єпископ Української Греко-Католицької Церкви; з 25 вересня 1808 року 1-й греко-католицький Митрополит Галицький, Архієпископ Львівський і Єпископ Кам'янецький — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви
31 серпня Артур Філіп — адмірал Королівського ВМФ, губернатор штату Новий Південний Вельс — першої європейської колонії на австралійському континенті.
1 жовтня Ґійом Антуан Олів'є — французький натураліст, ботанік та ентомолог. Автор робіт Entomologie, ou histoire naturelle des Insectes та Le Voyage dans l'Empire Othoman, l'Égypte et la Perse. Він був близьким другом Фабриція Йоганна Християна і наставником та покровителем П'єра Андре Латрея
19 жовтня Мерсі Отис Воррен — письменниця, антифедералістка, була особисто знайома з більшістю лідерів війни за незалежність США і переважну частину життя провела в осерді історичних подій. Зручне становище разом з літературними здібностями обернуло її на відомого історика і поета. Написала кілька вистав і тритомну історію революції
18 листопада Алейжадінью — справжнє ім'я Антоніо Франсіско Лисбоа, можливо, 29 серпня, 1738, колишня Віла Ріка, - 18 листопада, 1814,Віла Ріка - архітектор та скульптор доби бразильського бароко 18 ст., мулат, син чорношкірої рабині та потугальця.
23 листопада Елбридж Геррі — американський державний діяч та дипломат. Був 5-м віце-президентом США
2 грудня Маркіз де Сад — французький письменник, філософ і учасник Французької Революції. У своїх творах відстоював ідеї абсолютної свободи, без обмежень моралі, релігії чи закону. Найголовнішим принципом життя вважав можливість досягнення найвищої особистої насолоди. За свої погляди та твори провів у в'язниці та психіатричних лікарнях близько 32 років свого життя — з них близько 10 років відсидів у сумнозвісній паризькій тюрмі Бастилії і 13 років у психіатричній лікарні. Більшість його творів була написана під час ув'язнення. Пізніше, на основі його ідей отримання сексуальної насолоди від приниження та завдання болю іншій людині був запроваджений термін "садизм"
13 грудня Жан-Батист Бруссьє — французький військовий діяч, генерал часів Першої Французької імперії, граф.
15 грудня Югасевич-Склярський Іван — переписувач і упорядник рукописних книг, поет, художник, педагог та збирач фолкльору.