Люди, що померли в 1736 році

17 січня Матеус Пепельман — видатний німецький архітектор доби пізнього бароко і рококо, автор проекту та побудови палацового комплексу Цвінґер.
20 січня Мотря Василівна Кочубей — представниця козацького роду Кочубеїв. Донька генерального судді Василя Леонтійовича Кочубея. Коханка гетьмана Івана Мазепи, з якою він хотів одружитися, але не отримав згоди її батька. Згодом — дружина Івана Васильовича Чуйкевича, козака Ніжинського полку. Інші імена — Марія, Мотрона
31 січня Філіппо Ювара — визначний архітектор пізнього бароко Італії. Відомий також як сценограф. В Іспанії, де він теж працював, його прізвище вимовляють як Джуварра
7 лютого Стівен Ґрей — англійський фарбувальник та астроном-любитель, який провів перші систематичні експерименти з електропровідністю й відкрив здатність електрики протікати через провідники, заклав основи поділу матеріалів на провідники та ізолятори.
16 березня Джованні Баттіста Перголезі — None
21 квітня Євгеній Савойський — полководець Священної Римської імперії франко-італійського походження, генералісимус.
28 травня Стефан Гумецький — польський шляхтич, рицар, генерал коронної артилерії, кавалер Ордену Білого Орла , в 1710 сенатор, в 1720 сенатор, в 1730 сенатор, коронний подстолій, полковник коронної артилерії, староста в Белз , староста в Вінниця , староста в Речиця, староста в Рава Мазовецька , староста любицький, стольник подільський, воєвода подільський.
11 серпня Філіп Гессен-Дармштадтський — принц Гессен-Дармштадтський, австрійський фельдмаршал, губернатор Мантуї у 1714—1735 роках.
16 вересня Даніель Габрієль Фаренгейт — польсько-німецький хімік і фізик; першим запропонував метод очищення ртуті, винайшов спиртовий та ртутний термометри, запропонував температурну шкалу , згодом названу його іменем, в котрій температура танення льоду становила 32 градуси, а відстань до температури кипіння води — 180 градусів.
19 вересня Феофан Прокопович — український богослов, письменник, поет, математик, філософ, ректор Київської академії , архієпископ Великоновгородський та Великолуцький.