Люди, що народилися в 1611 році

21 січня Кшиштоф Опалінський — польський поет, познанський воєвода , один з ватажків магнатської опозиції проти Владислава IV і Яна Казимира.
6 лютого Чжу Юцзянь — 16-й імператор династії Мін у 1627–1644 роках, девіз правління Чунчжень.
24 лютого Добсон Вільям — один з перших значних англійських художників, за словами його сучасника Джона Обрі, «найбільш чудовий живописець з тих, що породила Англія».
15 березня Ян Фейт — фламандський художник, гравер, представник Антверпенської школи.
17 березня Роберт Дуглас (граф Скеннінге) — шведський військовий діяч, офіцер шведської армії, фельдмаршал. Представник шотландського шляхетного роду Дугласів. Засновник шведської гілки цього роду. Народився в маєтку Стендінгстоун, Східний Лотіан, Шотландія. Син Патріка Дугласа, онук Вільгельма Дугласа. 1627 року поступив на службу до шведської армії. Учасник Тридцятирічної війни. Полковник , генерал-майор , генерал-лейтенант , фельдмаршал. Брав участь у битвах під Брайтенфельдом і Янковим. Барон Скелбі , граф Скеннінге. Учасник шведського потопу в Речі Посполитій. Відзначився у битвах під Голебом і Варшавою. 1657 року керував шведськими військами в Пруссії, а 1658 року — в Лівонії. 1658 року захопив Курляндію і Семигалію, заарштувавши герцога Якова Кеттлера з родиною. Помер в Стокгольмі, Швеція. Похований в Лінчепінзі. Нащадки Роберта продовжували служити у шведському війську. Рід Дугласів став одним із найшанованіших і найбагатших у Швеції
4 травня Карло Райнальді — один з архітекторів, які внесли найбільший внесок у формування образу Риму епохи бароко.
16 травня Інокентій XI — 1689 pp., був вихованцем єзуїтів але засудив їх моральне вчення у 1679 році.
6 липня Цецилія-Рената Австрійська — королева-консорт польська і велика княгиня литовська, дружина короля Речі Посполитої Владислава IV Вази.
18 серпня Марія Луїза Гонзага — королева Польщі , дружина останніх королів династії Ваза - Владислава IV і Яна II Казимира. Дочка французького герцога Шарля де Невара з дому Гонзага і Катерини де Майєн
11 вересня Анрі де Тюренн — видатний французький військовий очільник, Головний маршал Франції , учасник 18 військових кампаній, один з засновників маневрової стратегії.
13 вересня Карл Ейсебіус Ліхтенштейн — князь Ліхтенштейн, представник першої лінії князів.